Kamera je najväčšia klebetnica

Kamera je horšia, ako babky demokratky na pavlači. Vidí všetko a prezradí o Vás aj to, čo sami o sebe NEviete. Alebo si NEuvedomujete práve vtedy, keď natáčate.

Vďaka tomu, že zachytí Vašu reč tela, mimiku. A to aj NEpatrné záchvevy alebo podvedomé gestá. Urobíte ich mimovoľne. Preto, že celú svoju myseľ sústreďujete na posolstvo, ktoré chcete odovzdať. Odovzdať cez slová.

Ale bohužiaľ… odovzdávate posolstvo srdca a tela aj cez NEverbálnu komunikáciu. Teda – BOHUŽIAĽ vtedy, keď NIE STE V POHJODE.

A VĎAKABOHU vtedy, keď ste úplne OK, doma, v sebe, vo svojom JA. Vtedy to slovné posolstvo podporíte aj cez to telo a srdce.

gesta

Čo z toho vyplýva?

Správne!

Keď si down, pred kameru radšej NElez…lebo NIE VŽDY JE V SÚLADE TELO, TVÁR A SLOVÁ / POSOLSTVO.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Minule som videla jednu upútavku a po jej zhliadnutí som zostala….zaskočená a…nahnevaná. Fakt…normálne nahnevaná, čo mi prišlo naozaj divné, že mnou prebehla takáto emócia.

Celkom som NEchápala, čo sa telo prieči….ale telo neni blbec…má svoju vlastnú inteligenciu. A to moje senzitívne telo funguje ako dobre vyladená anténa, ktorá chytá vždy a presne. Tak som na to mrkla cez rozum.

13775515_10206761529104567_4305173079622904779_n

Upútavka bola milá, obidvaja aktéri príjemní. Leeenže: reč tela a reč vychádzajúca z pusy boli na rôznych energetických úrovniach. Inak povedané – reč tela hovorila niečo iné ako slová…a teda podávala úplne inú (pravdivú) informáciu.

A to vo mne vyvolalo tú reakciu. Tú divnú emóciu hnevu až smútku. (Hnev je vyššia emócia ako smútok…vedeli ste?)

NEpotrebujeme mať na to žiadne vzdelanie, na podvedomej úrovni to chytáme všetci…aj keď si to málokto zvedomuje.

Ja viem čítať reč tela a skryté znaky…aj z videa alebo fotiek a aj preložiť do ľudskej reči. Mám to našprtané ešte zo študentských čias a preverené cca 25-ročnou praxou.

Keď som potom ukazovala kamoške jednotlivé detaily a čo znamenajú…uznala, že je to tam. A pri bežnom pozretí to človek NEvidí….NEuvedomí si.

Ona len vedela, že jej niečo vadí …..a NEvedela, čo to je. Z čoho má ten divný pocit.


depresia

Keďže o tomto viem veľmi dobre, držím sa jednej zásady – AK TI JE NA FIGU, NIE SI CELKOM OK, VTEDY PRED KAMERU NELEZ…a ideálne ani pred objektív foťáka.

Kamera je veľká klebetnica a vyklebetí o tebe úúúplne všetko!

technika2-ako-natocit-video-miriam-stolfova.

Môžeš byť heeeerečka / herec aká/ý chceš, ……hodiť do foťáka naučenú pózu….alebo vo videu používať naučené gestá, mimiku a pohyby…..trénované oko zachytí, že je to maska a póza….a aj NEtrénované oko to zachytí….podvedome! …a to je celkom prús…no….NEpríjemné 🙁

Tým pokazíš hodnotu videa…aj keď obsah môže byť hodnotný. Pokazíš celkový dojem. Divák po zhliadnutí zostane vykoľajený…a ani sám NEbude vedieť prečo.

Preto NATÁČAJ VIDEO VTEDY, KEĎ SI ÚPLNE DOMA…V SEBE…VO SVOJOM JA.

VTEDY, KEĎ SI V POHODE A DOBREJ EMÓCII.

Video ti bude slúžiť ešte dlhé roky, kým bude visieť na youtube. Tak sa oplatí dať sa najprv dokopy a až potom zapnúť kameru.

A týmto dvom miláčkom tú lásku o ktorej spievajú absolútne verím. Všimnite si ich reč tela….milujú sa…aj v skutočnom živote. Oni tú pesničku prežívajú každou bunkou tela, každým mimickým svalom. Oni SÚ tá pesnička 🙂

S láskou
Miriam (kamerová) 🙂

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

E-book zdarma Ako natočiť video rýchlo a jednoducho si stiahnite tu>>>

Chceš rozumieť reči tela aj ty? Odporúčam túto školu, kde sa naučíš všetko možné aj NEmožné a bude ťa to baviť! ….aj tú reč tela, aj iné potrebnosti 🙂

3sipky-dolu-cervene

Škola osobného rozvoja,  kde učím zábavnou formou dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné pre radostný život v láske a hojnosti. A to všetci chceme, žeeee? Vstúp, brána je otvorená tu >>>>>

Stiahnite si e-book ZDARMA 10 tipov + 3 zlaté pravidlá ako natočiť video rýchlo a jednoducho

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.