Video je ideálne riešenie pre lenivé žienky

10 mesiacov príprav. Víkendové pôrodné bolesti… a v pondelok očakávaný príchod na svet.

Tak už sa TO narodilo. Má 24 priadnych čísiel 🙂 , váži niekoľko ton (zatiaľ) a spinká v perinke značky samostatnypodnikatel.cz.

V matrike má zapísané celá meno: Virtuálna škola podnikateľskej samostatnosti. A mamou celého projektu je skvelá Veronika Mašínová.

Som jedným z tých “čísiel” – lektorka tejto unikátnej školy, na čo som patrične hrdá. Prečo? Nakuknite do nej a zistíte.

Poprechádzajte sa virtuálnymi chodbami, triedami, nakuknite do jedálne, knižnice, výtvarne…a ďalších miestností a budete zírať :).

virtualna-skola-podnikatelskej-samostatnosti

Termín pôrodu bol stanovený na pondelok 25.4. Mala som v pláne napísať článok a pozvať do nej všetkých mojich virtuálnych priateľov z databázy aj facebooku. Cez víkend mi nevyšiel krok.

V pondelok ráno – ako na potvoru – jeden telefonát za druhým, jeden urgentný mail za druhým….a ja som bezmocne pozerala na to, ako mi chodia maily od kolegýň lektoriek s pozvánkou do školičky.

virtualna-skola

Do kelu! Toto som nezvládla! Popoludní vybavené všetky “MUSÍM” a “OKAMŽITE”, sadám na zadok a premýšľam – ako to urobiť čo najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom? VIDEO – samozrejme…natočím za pár minút a okamžite zdieľam. Natočila som krátku pozvánku do školičky.  Trvalo mi to presne 5 minút, aj s prípravou stojana:

Okamžite ešte z mobilu nazdieľala na facebook. Keď bolo video natiahnuté, nazdieľala som ho ešte z mojej fanpage do podnikateľských skupín. Dala som nahrávať na môj YTB kanál a šla na prechádzku.

Za 5 hodín (do večera) si toto video pozrelo vyše tisíc ľudí, dosah malo vyše 3000. A prišla už aj prvá objednávka na môj predmet Ako založiť prosperujúci e-shop. Bingo.

Video je proste fenomén.

  • Pre zaneprázdnených, 
  • pre lenivé žienky,
  • pre podnikanie budúcnosti.

Stojí Vás minimum času a námahy a prinesie vždy vždy vždy veľký úžitok. Pre Vás aj pre divákov.

Tak na čo ešte čakáte?

Neviete ako na to? Jednoducho – zdvihnúť zadok, zapnúť kameru a go go go.

S láskou Miriam

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

E-book zdarma Ako natočiť video rýchlo a jednoducho si stiahnite tu>>>

Ak chcete rovno všetky rady, tipy, vychytávky, aj s presným návodom na odbúranie strachov, Kompletný manuál nájdete tu>>>

Páčili sa Vám písmenká? Zdieľajte, pls. Je celkom možné, že aj Vašim priateľom pomôžu.

3sipky-dolu-cervene

Stiahnite si e-book ZDARMA 10 tipov + 3 zlaté pravidlá ako natočiť video rýchlo a jednoducho

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.